@pmcmusic

Persian Music Channel

clips@pmc.tv / advertise@pmc.tv Telegram/WhatsApp: +41 79 779 99 52

Profile Analytics

کنسرت های هفته آینده ...

  • 5,801
  • 61
  • 3 Days ago

Nooshafarin - Ey Jaan #PMC #nooshafarin #persiansinger #persianmusic #PMCMUSIC @nooshafarin.a #siroskerdouni #نوش_آفرين #موزیک #موزیک_جدید

  • 14,329
  • 251
  • 5 Days ago

25Band - Doos Daram In Kararo #PMC #25band #persiansinger #persianmusic #PMCMUSIC @25bandmusic @arsoodfilm #۲۵_باند #موزیک #موزیک_جدید

  • 22,193
  • 394
  • 5 Days ago

Rastin - Tamasha Kon Tamasha Mo #PMC #rastin #persiansinger #persianmusic #PMCMUSIC @rastinmusic @behroozalvand #راستین #موزیک #موزیک_جدید

  • 8,669
  • 156
  • 1 Week ago

Hamed Maleklou - Donyaye Sard #PMC #hamedmaleklou #persiansinger #persianmusic #PMCMUSIC @hamedmaleklou #حامد_ملک_لو #موزیک #موزیک_جدید

  • 7,374
  • 92
  • 1 Week ago

Sasan Pashaeifar - Nazanin Yar #PMC #sasan_pashaeifar #persiansinger #persianmusic #PMCMUSIC @sasanpashaeifar #ساسان_پاشایی_فر #موزیک #موزیک_جدید

  • 6,714
  • 80
  • 1 Week ago

Peyman Sadeghi - Emsho #PMC #peymanmusic #persiansinger #persianmusic #PMCMUSIC @peymanmusic @sobhanafghari #پیمان #موزیک #موزیک_جدید

  • 12,036
  • 225
  • 1 Week ago

Nioosh Band - Khabar #PMC #nioosh_band #persiansinger #persianmusic #PMCMUSIC @nioosh_band #نیوش_بند #موزیک #موزیک_جدید

  • 5,945
  • 52
  • 1 Week ago

Habib - Iran Banu II #PMC #habib #persiansinger #persianmusic #PMCMUSIC @habib_music @alikhatamii #حبیب #موزیک #موزیک_جدید

  • 15,087
  • 283
  • 1 Week ago

Hamed Hami - Dor Dor #PMC #hamedhami #persiansinger #persianmusic #pmcartist #PMCMUSIC @hamed.hami @abbas.yousefian #حامد_حامی #موزیک #موزیک_جدید

  • 47,689
  • 1,217
  • 1 Week ago

Danial Dadvar - Kourosh Bozorg #PMC #danialdadvar #persiansinger #persianmusic #PMCMUSIC @danialdadvar #دانیال_دادور #موزیک #موزیک_جدید

  • 32,319
  • 671
  • 2 Weeks ago

Ardavan Sepahpour - Kaghaz Haye Rangi #PMC #ardavansepahpour #persiansinger #persianmusic #PMCMUSIC @ardavan.sepahpour #اردوان_سپه_پور #موزیک #موزیک_جدید

  • 10,875
  • 142
  • 2 Weeks ago